Docisk V450FA U szybkomocujący pionowy Indexa IND4431720K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
53,52 €
Cena regularna:
43,51 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Docisk V450FA U szybkomocujący pionowy Indexa IND4431720K
Indexa IND-443-1720K
IND4431720K
Docisk szybkomocujący pionowy V450FA 'U' Indexa IND4431720K
IND-443-1720K
SM.CK016,142,8ZLNE
Zaprojektowane by zwiększyć wydajność w przemyśle, produkcji, konstrukcjach w zakresie docisków. Szybkie zaciskanie i uwalnianie jest możliwe dzięki użyciu docisków szybkomocujących, co umożliwia redukcję czasu podczas mocowania przedmiotów obrabianych na wszystkich etapach produkcji.Zdolność docisku - podane siły nacisku są maksymalnymi możliwymi do użycia, użycie większego docisku niż wskazane może doprowadzić do nieodwracalnych deformacji urządzenia. Zgodnie ze stosunkiem siły nacisku, możliwości dociskowe będą najlepsze w punkcie najbliższym do uchwytu zaciskowego i siły naciskowe będą osiągnięte w tym punkcie.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Typ podstawy | Flanged |
| Producent | Indexa |
| EAN13 Barcode | 5036140086722 |
| eCl@ss Code | 21020501 |
| Zakres chwytu | 450 kg |
| Movement of Bar | 135 ° |
| Ruch rękojeści | 70 ° |
| Numer produktu | V450-FA |
| Dostarczany z | Hex Head Spindle ( 1/2") and FlangedWasher |
| Supplier Part No. | 4431720K |
| UNSPSC Code | 27112132 |
| Waga elementu | 1140 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Bar Movement | 135 ° stopni |
| Handle Movement | 70 ° stopni |
| Wysokość | mm |
| Długość | mm |
| Style | |
| Dostarczany z | Hex Head Spindle (1/2" ) and Flanged Washer |
| Typ | Vertical Clamp |
| Waga | kg kilogram 1140g |
| Szerokość | mm |
| Clamp Type | Flanged |
| Nominal Holding Force | daN dekanewton 450 kgf kilogram force |