Docisk V450SS szybkomocujący pionowy Indexa IND4431870K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
53,52 €
Cena regularna:
43,51 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Docisk V450SS szybkomocujący pionowy Indexa IND4431870K
Indexa IND-443-1870K
IND4431870K
KC-016,142,8ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Typ podstawy | Straight |
| Marka, producent | Indexa |
| EAN13 | 5036140086753 |
| ecl@ss | 21020501 |
| Zakres chwytu | 450 kg |
| Movement of Bar | 135° stopni |
| Ruch rękojeści | 70° stopni |
| Numer produktu | V450-SS |
| Dostarczany z | Solid Bar Hex Head Spindle ( 5/8") and Bolt Retainer* |
| Oznaczenie | IND-443-1870K |
| UNSPSC | 27112132 |
| Waga elementu | 1250 g |
Informacje dodatkowe
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Bar Movement | 135° stopni |
| Handle Movement | 70° stopni |
| Wysokość | |
| Długość | |
| Numer produktu | |
| Style | |
| Dostarczany z | Solid Bar Hex Head Spindle (5/8" ) and Bolt Retainer* |
| Type | Industrial Clamp |
| Waga | kg kilogram 1250g |
| Szerokość | |
| Clamp Type | Straight |
| Nominal Holding Force | daN dekanewton 450 kgf kilogram force |