Docisk V550FS szybkomocujący pionowy Indexa IND4431940K IND-443-1940K MTM PRO22
dostępny
Cena regularna:
$97.93
Cena regularna:
$79.62
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Docisk V550FS szybkomocujący pionowy Indexa IND4431940K IND-443-1940K
Indexa IND-443-1940K
IND4431940K
Docisk szybkomocujący pionowy V550FS Indexa IND4431940K
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Typ podstawy | Flanged |
| Brand | Indexa |
| EAN13 Barcode | 5036140086777 |
| eCl@ss Code | 21020501 |
| Zakres chwytu | 550 kg |
| Movement of Bar | 140° stopni |
| Ruch rękojeści | 60° stopni |
| Model, kod produktu | V550-FS |
| Dostarczany z | Solid Bar Hex Head Spindle ( 5/8") and Bolt Retainer* |
| Supplier Part No. | 4431940K |
| UNSPSC Code | 27112132 |
| Waga elementu | 2540 g |
Informacje dodatkowe:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Bar Movement | 140° degree |
| Handle Movement | 60° degree |
| Wysokość | |
| Długość | |
| Model, kod produktu | |
| Style | |
| Dostarczany z | Solid Bar Hex Head Spindle (5/8" ) and Bolt Retainer* |
| Type | Industrial Clamp |
| Waga | kg kilogram 2540g |
| Szerokość | |
| Clamp Type | Flanged |
| Nominal Holding Force | daN dekanewton 550 kgf kilogram force |
IND-443-1940K
SM.CK016,295ZLNE