Docisk W940SF dla spawaczy Indexa IND4435030K PRO19
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
417,40 zł
Cena regularna:
339,35 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Docisk W940SF dla spawaczy Indexa IND4435030K
Indexa IND-443-5030K
IND4435030K
Docisk dla spawaczy W940SF Indexa IND4435030K
IND-443-5030K
SM.CK016,265,4ZLNE
Działanie pionowe, zalecane w przemyśle motoryzacyjnym. Dociski pryzstosowane do pracy w ciężkich warunkach. Komponenty są wykute, sworzeń szlifowany i hartowany. Użytkownicy dostarczają swój własny uchwyt i sztabę, spawają je razem z dociskiem, który jest następnie spawany do podstawy. Ten elastyczny system mocowania docisków pozwala, aby były używane w sytuacjach, gdzie standardowe dociski nie są efektywne.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Base Width | 45 mm |
| Producent | Indexa |
| Clamp Height with Handle | 130 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140087231 |
| Zakres chwytu | 700 kg |
| Supplier Part No. | 4435030K |
| UNSPSC Code | 27112132 |
| Waga elementu | 915 g |