Dozownik do taśm z zaciskami do mocowania do podłoża 50mm Avon AVN9791150K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
50mm CLAMP-ON BENCH TAPEDISPENSER Avon AVN9791150K
Avon AVN-979-1150K
AVN9791150K
50mm CLAMP-ON BENCH TAPEDISPENSER Avon
AVN-979-1150K
SM.CK016,67,4ZLNE
Narzędzia Cromwell
Zaciski można przymocować do ławki lub stołu roboczego. Może być stosowany do taśm nawiniętych na rdzeniu o średnicy 75 mm. Można stosować taśmy o szerokości
1 x 50 mm lub 2 x 25 mm.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Avon |
| Core Size | 75 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140327399 |
| eCl@ss Code | 24230401 |
| Maximum Tape Width | 50 mm |
| Numer produktu | CBD50 |
| Supplier Part No. | 9791150K |
| UNSPSC Code | 24102202 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Czarny |
| Core Size | 75mm |
| Typ | Clamp-on |
| For Tape Width | Up to 50mm |
| Dispenser Capacity | 1x 50mm 2x 25mm |
| Additional Features |