Drabina aluminiowa składana ze stopniami Matlock MTL9395840K
dostępny
Cena regularna:
$203.95
Cena regularna:
$165.81
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Drabina aluminiowa składana ze stopniami Matlock MTL9395840K
Matlock MTL-939-5840K
MTL9395840K
MFP04 4-TREAD ALUMINIUM FOLDING PLATFORM STEPS Matlock
MTL-939-5840K
SM.CK016,278,1ZLNE
Narzędzia Cromwell
stopniami Wykonane z mocnego lekkiego aluminium z antypoślizgowymi stopniami i platform.... Dostępne w wersjach 3 i 4 oraz wyposażone w szynę, poręcz bezpieczeństwa. Wyprodukowane zgodnie z norm... EN131 i jest w stanie wytrzymać maksymalne obciążenie do 150 kg. 3 Stopniowa - wysokość całkowita ł...cznie z pał...kiem zabezpieczającym: Wersja Otwarta: 1230mm. Wersja zamknięta: 1315mm. 4 Stopniowa - wysokość całkowita ł...cznie z pał...kiem zabezpieczającym: Wersja otwarta: 1460mm. Wersja zamknięta: 1550mm.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Matlock |
| Closed Height | 1550 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140248168 |
| Number of Treads | 4 |
| Platform Height | 855 mm |
| Numer produktu | MFP04 |
| Supplier Part No. | 9395840K |
| UNSPSC Code | 30191501 |