Drewniany pędzel do malowania okien KEN5333187K PRO19-20
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
No.20 WOOD HANDLE SASH BRUSH Kennedy KEN5333187K
Kennedy KEN-533-3187K
KEN5333187K
No.20 WOOD HANDLE SASH BRUSH Kennedy
KEN-533-3187K
SM.CK016,32,7ZLNE
Narzędzia Cromwell
Drewniany trzonek ze stalowym okuciem.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 31211904 |
| eCl@ss Code | 21041102 |
| Producent | Kennedy |
| Supplier Part No. | 5333187K |
| EAN13 Barcode | 5036140242548 |
| Size | No. 20 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Handle Colour | |
| Długość całk. | 270 mm |
| Product Number | |
| Liczba elementów | |
| Brush Width | 35 mm |
| Handle Material | Drewno |
| Compatible Materials | Oil-based Paint/Coatings Water-based Paint/Coatings |
| Recommended Environment | Indoor/Outdoor |
| Brush Shape | Round Blunt |
| Handle Shape | Straight |
| Brush Material | Pure Bristle |
| Brush Size Number | No. 20 |
| Ferrule Material | Stal |
| Ferrule Finish/Coating | Chrome-plated |
| Bristle Colour | Brown |
| Brush Length | 58 mm |
| Brush Thickness | mm |
| Brush Type | Painting/Covering Brush |