Dysk elastyczny M14x2 do krążków ściernych z mocowaniem na rzep pasuje do nasadki 150mm Kennedy KEN2803330K PRO19-20 PRO24-1-2
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
41,98 €
Cena regularna:
34,13 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dysk elastyczny M14x2 do krążków ściernych z mocowaniem na rzep pasuje do nasadki 150mm Kennedy KEN2803330K
Kennedy KEN-280-3330K
KEN2803330K
150mm HOOK-N-LOOP BACKINGPAD M14x2.0 FEMALE Kennedy
KEN-280-3330K
KC-016,81,2ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
Rozmiar gwintu: 150mm: 5/16" x UNF zewn.
125mm: M14 x 2.0
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Kennedy |
| EAN13 | 5036140290983 |
| ecl@ss | 21011315 |
| Hole Configuration | No Hole |
| Oznaczenie | KEN-280-3330K |
| Rozmiar gwintu | M14 x 2.0 |
| To Suit Disc | 150 mm |
| UNSPSC | 27112800 |
| Waga elementu | 90 g |