Dysza do węży 1/4"x1/4" do chłodziwa Indexa IND4476650K MTM
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dysza do węży 1/4"x1/4" do chłodziwa Indexa IND4476650K
Indexa IND-447-6650K
IND4476650K
KC-016,8,1ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica otworu | 1/4" cal |
| Średnica otworu | 6 mm |
| Marka, producent | Indexa |
| EAN13 | 5036140087811 |
| ecl@ss | 37110290 |
| Nozzle Size | 1/4" cal |
| Głębokość całkowita | 15 |
| Długość całkowita | 30 |
| Waga całkowita | 0.002 |
| Szerokość całk. | 15 |
| Oznaczenie | IND-447-6650K |
| Type | Pointed |
| UNSPSC | 40141700 |
| Waga | 5 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Orange |
| Hose Diameter | in. inchmm |
| Hose Length | in. inch m metre |
| Materiał | Acetal |
| Numer produktu | |
| Typ produktu | Nozzle |
| Waga | 5g |
| Inlet Size | |
| Rozmiar | in. inch |
| Nozzle Size | 1/4 in. inchmm |
| Nozzle Type | Pointed |
| Includes | Nozzle only |
| Bore Size | 1/4 in. inchmm |
| Additional Features | Chemical resistant Non-conductive |
| Pack Quantity | 1 szt; elem. |
| Shield Size | in. inch |