Dysza do węży do chłodziwa 3/4"x3/4" Indexa IND4478630K PRO20 MTM
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dysza do węży do chłodzi wa 3/4"x3/4" Indexa IND4478630K
Indexa IND-447-8630K
IND4478630K
Dysza do węży do chłodziwa 3/4"x3/4" Indexa IND4478630K
IND-447-8630K
SM.CK016,10,8ZLNE
Modularny system przewodów do chłodziwa jest idealny dla chłodziwa, płynów i węży powietrznych. Użyteczne dla obróbki wymagającej chłodziwa, iskrowego wypalania, narzędzi pneumatycznych do 50 PSI (powietrze) i 30 PSI (chłodziwo). Kierunek odpływu jest łatwy i dokładnie określony - bez odprysków. Wszystkie elementy są w pełni zamienne i zastępcze jeśli pojedynczy element jest uszkodzony. Wykonane z nieprzewodzącego i chemicznie odpornego acetalu. Dostępne z otworem: 6mm (1/4”), 12mm (1/2”) i 18mm (3/4”). Wąż dostępny jest w dwóch kolorach, zielonym lub niebieskim, wszystkie inne elementy są pomarańczowe. Elementy gwintowane są kompatybilne z gwintem BSPT.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica otworu | 18 mm |
| Średnica otworu | 3/4" cal |
| Producent | Indexa |
| EAN13 Barcode | 5036140088122 |
| eCl@ss Code | 37110290 |
| Nozzle Size | 3/4" cal |
| Supplier Part No. | 4478630K |
| Typ | Pointed |
| UNSPSC Code | 40141700 |
| Waga | 10 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Orange |
| Hose Diameter | in. inch mm |
| Hose Length | in. inch m metre |
| Materiał | Acetal |
| Typ produktu | Nozzle |
| Waga | 10g |
| Inlet Size | |
| Size | " cal |
| Nozzle Size | 3/4 in. inch mm |
| Nozzle Type | Pointed |
| Includes | Nozzle only |
| Bore Size | 3/4 in. inch mm |
| Additional Features | Chemical resistant Non-conductive |
| Pack Quantity | 1 szt; elem. |
| Shield Size | " cal |