EHLY-25x115 żółta sprężyna twarda sztywna bardzo ciężkie obciążenie ładunek Indexa IND4603449D
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
EHLY-25x115 żółta sprężyna twarda sztywna bardzo ciężkie obciążenie ładunek Indexa IND4603449D
Indexa IND-460-3449D
IND4603449D
EHLY-25x115 YELLOW DIE SPRING - EXTRA HEAVY LOAD INDEXA IND4603449D
IND-460-3449D
KC-016,24,7ZN/SM.[NM]
Wykonane z hartowanej, wysokogatunkowej stali co zapewnia, że sprężyny wytrzymują wielokrotne naprężenia bez złamania czy bez widocznej utraty ładunku. Każda partia sprężyn jest poddana surowej procedurze aby upewnić się, że konsekwentnie utrzymana jest wysoka jakość. Dłuższe sprężyny powinny mieć prowadnice.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Indexa |
| Średnica wewnętrzna Dd | 12.5 mm |
| Średnica zewnętrzna Dh | 25 mm |
| EAN13 | 5036140295001 |
| Długość całkowita | 115 mm |
| Numer produktu | G25 x 115 |
| Sztywność | 85.7 Nmm |
| Oznaczenie | IND-460-3449D |
| UNSPSC | 31161905 |
| Waga | 174 g |
Informacje dodatkowe
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Żółty |
| Materiał | Stal |
| Numer produktu | G25 x 115 |
| Type | Extra Heavy load |
| Sztywność | 85.7 Nmm |
| Dh | 26mm |
| Dd | 12.5mm |
| L0 | 115mm |