Taśma ścierna 13x610mm P36 1szt. Yamoto YRK2044360K PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
652,70 zł
Cena regularna:
530,65 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Taśmy ścierne 13x610mm P36 100szt. Yamoto YRK2044360K
Yamoto YRK-204-4360K
YRK2044360K
Taśmy ścierne 13x610mm AL/OX P36 Yamoto YRK2044360K
YRK-204-4360K
SM.CK016,305,6ZLNE
Użyteczne do szlifierek taśmowych typu mieczowego. Wykonane z Al.Ox. żywica, przeznaczone do pracy na większości materiałów w trudno dostępnych miejscach.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Waga | 13 |
| UNSPSC Code | 31191507 |
| eCl@ss Code | 21011303 |
| Producent | York |
| Supplier Part No. | 2044360K |
| EAN13 Barcode | 5036140215085 |
| Ziarnistość | P36 |
| Długość całk. | 610 mm |
| Szerokość całk. | 13 mm |
| Waga | 1300 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Ziarnistość | P36 |
| Długość | 610 mm |
| Product Number | XA911 |
| Szerokość | 13 mm |
| Materiał ścierny | Aluminium Oxide |
| Backing Material | Poly/Cotton |
"