EHLY-32x102 żółta sprężyna twarda sztywna bardzo ciężkie obciążenie ładunek Indexa IND4603563T
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
EHLY-32x102 żółta sprężyna twarda sztywna bardzo ciężkie obciążenie ładunek Indexa IND4603563T
Indexa IND-460-3563T
IND4603563T
EHLY-32x102 YELLOW DIE SPRING - EXTRA HEAVY LOAD Indexa IND4603563T
IND-460-3563T
SM.CK016,31ZLNE
Kolor kodu żółty
Wykonane z hartowanej, wysokogatunkowej stali co zapewnia, że sprężyny wytrzymuja wielokrotne naprężenia bez złamania czy bez widocznej utraty ładunku. Każda partia sprężyn jest poddana surowej procedurze aby upewnić się, że konsekwentnie utrzymana jest wysoka jakość. Dłuższe sprężyny powinny mieć prowadnice.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Indexa |
| Średnica wewnętrzna Dd | 16mm |
| Średnica zewnętrzna Dh | 32 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140295087 |
| Długość całkowita | 102 mm |
| Numer produktu | G32 x 102 |
| Sztywność | 155Nmm |
| Supplier Part No. | 4603563T |
| UNSPSC Code | 31161905 |
| Waga | 252 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Żółty |
| Materiał | Stal |
| Numer produktu | G32 x 102 |
| Typ | Extra Heavy load |
| Sztywność | 155 Nmm |
| Dh | 32mm |
| Dd | 16mm |
| L0 | 102mm |