EHLY-40x89 żółta sprężyna twarda sztywna bardzo ciężkie obciążenie ładunek Indexa IND4603675G
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
EHLY-40x89 żółta sprężyna twarda sztywna bardzo ciężkie obciążenie ładunek Indexa IND4603675G
Indexa IND-460-3675G
IND4603675G
EHLY-40x89 YELLOW DIE SPRING - EXTRA HEAVY LOAD Indexa IND4603675G
IND-460-3675G
SM.CK016,38,9ZLNE
Kolor kodu żółty
Wykonane z hartowanej, wysokogatunkowej stali co zapewnia, że sprężyny wytrzymuja wielokrotne naprężenia bez złamania czy bez widocznej utraty ładunku. Każda partia sprężyn jest poddana surowej procedurze aby upewnić się, że konsekwentnie utrzymana jest wysoka jakość. Dłuższe sprężyny powinny mieć prowadnice.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Indexa |
| Średnica wewnętrzna Dd | 20mm |
| Średnica zewnętrzna Dh | 40 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140295148 |
| Długość całkowita | 89 mm |
| Numer produktu | G40 x 89 |
| Sztywność | 321Nmm |
| Supplier Part No. | 4603675G |
| UNSPSC Code | 31161905 |
| Waga | 330 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Żółty |
| Materiał | Stal |
| Numer produktu | G40 x 89 |
| Typ | Extra Heavy load |
| Sztywność | 321 Nmm |
| Dh | 40mm |
| Dd | 20mm |
| L0 | 89mm |