Ekran do maski ochronnej 960-150 Tuffsafe TFF9602500K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ekran do maski ochronnej 960-150 Tuffsafe TFF9602500K
Tuffsafe TFF-960-2500K
TFF9602500K
EKRAN DO MASKI OCHRONNEJ 960-150 Tuffsafe
TFF-960-2500K
SM.CK016,49,9ZLNE
Narzędzia Cromwell
Akcesoria do maski ochronnej - EN166
Klasa optyczna - 1
Wytrzym. mechaniczna - B
Opis
Clear = Bezbarwny
Green/Clear, Shade 3, Tritherm = Zielony/bezbarwny, odcień 3, Tritherm
Green, Shade 3, Tritherm = Zielony, odcień 3, Tritherm
Chinguard = Osłona podbródka
Chinguard and Screen Complete = Osłona podbródka i bezbarwny ekran
Clear Screen for Chinguard 160mm = Bezbarwny ekran do osłony podbródka 160mm
Browguard = Osłona czoła
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Tuffsafe |
| EAN13 Barcode | 5036140210134 |
| Wysokość całkowita | 200 mm |
| Szerokość całk. | 400 mm |
| Shield Colour | Clear |
| Shield Material | Polycarbonate |
| Standard, norma | EN166 |
| Supplier Part No. | TFF-960-2500K |
| Grubość | 1.22 mm |
| Typ | Screen |