Elektrody 2,5mm do żeliwa 1kg Kennedy KEN8911220K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
1 161,50 zł
Cena regularna:
944,31 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Elektrody 2,5mm do żeliwa 1kg Kennedy KEN8911220K
Kennedy KEN-891-1220K
KEN8911220K
2.5mm CAST IRON ENi-CI ELECTRODE 1KG Kennedy
KEN-891-1220K
SM.CK016,642,7ZLNE
Narzędzia Cromwell
Elektroda ze stopu żelaza i niklu pokryta grafitem do solidnego łączenia żeliwa i spawania na zimno żeliwa, pozostawia 95%Ni + 2%Fe na spawanym metalu. Można stosować do naprawy pękniętego żeliwa, łączenia żeliwa do stali, i rekonstrukcji zużytych części metalu.
Zgodne ze standardami: AWS A 5.15 E Ni-C1 Din 8573 E Ni BG 11.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Kennedy Industrial |
| EAN13 Barcode | 5036140063945 |
| eCl@ss Code | 21089090 |
| Electrode Length | 350 mm |
| Electrode Width | 2.5 mm |
| Liczba elektrod | 47 |
| Recommended Amperage | 70 A |
| Sup. Part No. | KEN-891-1220K |
| Type | S-NFC |
| UNSPSC Code | 23271810 |