Elektrody 2,6mm do spawania różnych typów stali 2,5kg Kennedy KEN8911030K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
387,90 zł
Cena regularna:
315,37 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Elektrody 2,6mm do spawania różnych typów stali 2,5kg Kennedy KEN8911030K
Kennedy KEN-891-1030K
KEN8911030K
312 2.6mm STAINLESS / DISSIMILAR ELECTRODE 2.5KG Kennedy
KEN-891-1030K
SM.CK016,336,5ZLNE
Narzędzia Cromwell
S312
Elektorda Lime-Titania daje świetne rezultaty przy spawaniu, pozostawia 29%Cr + 9%Ni na spawanym metalu. Ich austeniczna struktura zapewnia odporność na pękniecia. Do spawania dwóch różnych typów stali, jak na przykład stali nierdzewnych, stali węglowych, stali niskostopowych oraz nierdzewnych stali platerowanych.
Rekomendowane natężenie prądu:
Rozmiar (mm) 2.6 - Min.50A, Maks. 90A
Rozmiar (mm) 3.2 - Min.80A, Maks. 125A
Rozmiar (mm) 4.0 - Min.120A, Maks. 180A
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| Diameter (mm) | 2.60 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140063884 |
| eCl@ss Code | 21089090 |
| Electrode Length | 300 mm |
| Liczba elektrod | 260 |
| Supplier Part No. | 8911030K |
| UNSPSC Code | 23271810 |
| Waga | 2.50 kg |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Electrode Type | Sterrod |
| Liczba elektrod | 260 szt; elem. |
| Typ produktu | 312 |
| Waga | 2.5kg |
| Welding Current | |
| Recommended Amperage | Max 90 Min 50 A ampere |
| Diameter (mm) | 2.60mm |
| Electrode Length | 300mm |
| Recommended Welding Positions | Downhand Horizontal Vertical Overhead Vertical Up |
| Classification | |
| Category |