Elektrody do stali niskostopowych 6013 3,25mm x350mm 5kg Kennedy KEN8913020K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Elektrody do stali niskostopowych 6013 3.25mm x350mm, 5kg Kennedy KEN8913020K
Kennedy KEN-891-3020K
Elektrody do stali niskostopowych 6013 3.25mmx350mm, 5KG
KEN-891-3020K
Opis produktu
Elektrody do spawania łukowego stali niskostopowych i stali o podwyższonej wytrzymałości. Średnio otulone elektrody rutylowe do pracy we wszystkich położeniach. Zastosowanie: do blach stalowych i taśm włącznie ze stalami konstrukcyjnymi i stalami rurowymi, szczególnie w warunkach placu budowy. Znakomite wykończenie z samousuwalnym żużlem. Uwaga: Nadają się do prądu przemiennego (AC) (minimalne napięcie stanu jałowego 50 V) oraz prądu stałego, przy biegunowości +/- (DC+/-).Rekomendowane natężenie prądu:
Rozmiar (mm) 2.5 - Min.50A, Maks. 90A
Rozmiar (mm) 3.2 - Min.80A, Maks. 125A
Rozmiar (mm) 4.0 - Min.120A, Maks. 180A
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140149496 |
| Kod eCl@ss | 21089090 |
| Electrode Length | 350mm |
| Electrode Width | 3.25mm |
| Liczba elektrod | 150 |
| Głębokosć całk./opak. | 78 |
| Długość całk./opak. | 50 |
| Waga całkowita | 4.7 |
| Szerokość całk./opak. | 358 |
| Nr produktu | 6013 3.25x350 |
| Kod UNSPSC | 23271810 |
| Waga | 5.0 kg |
KEN8913020K
ELEKTRODY DO STALI NISKOSTOPOWYCH 6013 3.25mmx350mm, 5KG Kennedy
KEN-891-3020K
SM.CK016,68ZLNE
Narzędzia Cromwell