Elektroniczny sejf na klucze Matlock MTL8205540K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
677,40 zł
Cena regularna:
550,73 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Elektroniczny sejf na klucze Matlock MTL8205540K
Matlock MTL-820-5540K
ELECTRONIC KEY SAFE (48 KEYS) Matlock MTL8205540K
MTL-820-5540K
Opis produktu
Electronic key safeElectronic key safe with a handy deposit slot - insert keys without opening the cabinet.
Supplied with a manual override key, key rings, multi coloured tags and fixing bolts.
Requires 4x AA batteries.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Matlock |
| Depth | 100mm |
| Kod EAN13 | 5036140259355 |
| Kod eCl@ss | 24360104 |
| Wysokość | 365mm |
| Key Capacity | 48 |
| Nr produktu | MTL-820-5540K |
| Kod UNSPSC | 46171509 |
| WEEE Compliant | Yes |
| Szerokość | 300mm |
MTL8205540K
ELECTRONIC KEY SAFE (48 KEYS) Matlock
MTL-820-5540K
SM.CK016,396,4ZLNE
Narzędzia Cromwell