Walizka serwisowa z materiału przeciwudarowego 430x340x160mm Kennedy KEN5932450K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
1 248,00 zł
Cena regularna:
1 014,63 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Walizka serwisowa z materiału przeciwudarowego 430x340x160mm Kennedy KEN5932450K
Kennedy KEN-593-2450K
Walizka serwisowa z materiału przeciwudarowego 430x340x160mm
KEN-593-2450K
Opis produktu
Solidna, żebrowana konstrukcja z plastiku, aluminiowe krawędzie. Dwa dopasowane panele narzędziowe na zawiasach z elastycznymi uchwytami pętlowymi na narzędzia. Zamykana na klucz, 2 klucze zawarte. Solidna, profilowan rączka.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140143401 |
| Kod eCl@ss | 21100490 |
| Wysokość całk./opak. | 160mm |
| Długość całk./opak. | 430mm |
| Szerokość całk./opak. | 340mm |
| Kod UNSPSC | 24112401 |
| Waga | 2.95 kg |
KEN5932450K
WALIZKA SERWISOWA Z MATERIALU PRZECIWUDAROWEGO 430x340x160mm Kennedy
KEN-593-2450K
SM.CK016,730,3ZLNE
Narzędzia Cromwell