Etui na narzędzia składane 600x540mm Kennedy KEN5930500K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$42.41
Cena regularna:
$34.48
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Etui na narzędzia składane 600x540mm Kennedy KEN5930500K
Kennedy KEN-593-0500K
Etui na narzędzia Składane 600x540mm
KEN-593-0500K
Opis produktu
Wytwarzane z odpornego na rozdarcia materiału ze wzmocnionym szwem na brzegach. Dwa metalowe otwory do wieszania na ścianie. Dwadzieścia kieszeni, osiemnaście elastycznych pętli na narzędzia przyszytych w środku. Rzep do zawinięcia etuiSpecyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140143319 |
| Kod eCl@ss | 40019107 |
| Długość | 600mm |
| Waga całkowita | 0.465 |
| Nr produktu | TOP T.ROLL.4394 |
| Kod UNSPSC | 24112403 |
| Waga | 502g |
| Szerokość | 540mm |
KEN5930500K
ETUI NA NARZEDZIA SKLADANE 600x540mm Kennedy
KEN-593-0500K
SM.CK016,117,8ZLNE
Narzędzia Cromwell