Etui zwijane na narzędzia pokryte PVC Kennedy KEN5930870K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Etui zwijane na narzędzia pokryte PVC Kennedy KEN5930870K
Kennedy KEN-593-0870K
Etui zwijane na narzędzia, POKRYTE PVC
KEN-593-0870K
Opis produktu
wodoodporne odporna na przebicie i rozdarcie zewnętrzna powłoka PVC z miękkim, wykonanym ze sztucznego jedwabiu wnętrzem, w celu zabezpieczenia narzędzi przed uszkodzeniem.Multi Posiada 14 kieszeni. Narzędzia zabezpieczone przez 2 powłoki okrywające.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140143371 |
| Kod eCl@ss | 40019107 |
| Długość | 650mm |
| Number of Pockets | 14 |
| Kod UNSPSC | 24112403 |
| Waga | 270g |
| Szerokość | 270mm |
KEN5930870K
ETUI ZWIJANE NA NARZEDZIA, POKRYTE PVC Kennedy
KEN-593-0870K
SM.CK016,49,6ZLNE
Narzędzia Cromwell