FLEX HEAD FOR 10T COLLISION zestaw naprawczy Kennedy KEN5678520K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
FLEX HEAD FOR 10T COLLISION REPAIR KIT Kennedy KEN5678520K
Kennedy KEN-567-8520K
KEN5678520K
FLEX HEAD FOR 10T COLLISION REPAIR KIT Kennedy
KEN-567-8520K
SM.CK016,34,6ZLNE
Narzędzia Cromwell
Spreader Ram = Rozpierak kątowy
Spreader Ram Repair Kit = Rozpierak kątowy zestaw naprawczy
Small Extension Tube = Małe ramię przedłużające
Medium Extension Tube = Średnie ramię przedłużające
Long Extension Tube = Długie ramię przedłużające
Extra Long Extension Tube = Bardzo długie ramię przedłużające
Double Ended Male Snap Connector = Obustronna szybkozłączka
Flat Base = Płaska podstawa
90° ‘V’ Base = Podstawa "V "90°
Wedge Head = Końcówka klinowa
Spread Plunger Toe = Popychacz rozpierający
Spreader Ram Toe = Ubijak rozpierający
Rubber Head = Końcówka gumowa
Serrated Saddle = Końcówka ząbkowana
Seal Repair Kit = Zestaw do naprawy uszczelek
Replacement Blow Mould Case = Zamienna walizka na narzędzia
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość całkowita | 80 |
| Szerokość całk. | 80 |
| Głębokość całk. | 80 |
| Waga całkowita | 0.592 |
| UNSPSC Code | 78181501 |
| Producent | Kennedy |
| Supplier Part No. | 5678520K |
| EAN13 Barcode | 5036140023536 |
| Size | 75 ? mm |
| To Suit Model | 10 t |
| Opis | Rubber Head |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Opis | Rubber Head 75mm ? |
| Numer produktu | B0083 |
| Typ produktu | Flex Head |
| To Suit Model | 10T Collision Repair Kit |
| Waga | 592g |