Fartuch stolarski Kennedy KEN5934010K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Fartuch stolarski Kennedy KEN5934010K
Kennedy KEN-593-4010K
FARTUCH stolarski
KEN-593-4010K
Opis produktu
100% bawełna z paskiem na szyję i pas. Dwie osobne kieszenie.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zastosowanie | Cutting |
| Apron Length | 850mm |
| Apron Width | 620mm |
| Producent | Kennedy Industrial |
| Closure Type | Tie |
| Kolor | |
| Disposable/Reusable | Reusable |
| Kod EAN13 | 5036140143746 |
| Kod eCl@ss | 40010202 |
| Fabric Coating | |
| Fabric Weight | 200g |
| Materiał | Cotton |
| Number of Pockets | 2 |
| Protection Features | |
| Rozmiar | |
| Typ | Bib Apron |
| Kod UNSPSC | 46181501 |
KEN5934010K
FARTUCH STOLARSKI Kennedy
KEN-593-4010K
SM.CK016,26,5ZLNE
Narzędzia Cromwell