Filtr powietrza AF3-40 G3/8 Kennedy KEN2595510K KEN-259-5510K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$63.53
Cena regularna:
$51.65
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Filtr powietrza AF3-40 G3/8 Kennedy KEN2595510K KEN-259-5510K
Kennedy KEN-259-5510K
Filtr powietrza AF3-40 G3/8
KEN-259-5510K
Opis produktu
Manualny/półautomatyczny spust jako standard. Opcja automatycznego spustu. Zabezpieczenia miski z chropowatego metalu. Proste okręcenie miski o 90°. Te filtry można używać samodzielnie lub przy współpracy z innymi urządzeniami.Zakres ciśnienia:
0 - 8bar Max ciśnienie na wejściu: 15bar.
Zakres temperatur: -10°C do 60°C.
Filtrowanie standardowe: 25mu.
Obudowa: Technopolimer
Pojemnik filtru: Poliwęglan ze stalowa ochroną.
Rozmiar filtru: 20µm.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140102798 |
| eCl@ss Code | 32011019 |
| Float Switch | 1900 L/min |
| Model Number | AF3-40 |
| Głębokość całk. | 65 |
| Długość całkowita | 150 |
| Waga całkowita | 0.36 |
| Szerokość całk. | 65 |
| Port Size | G3/8 |
| Supplier Part No. | 2595510K |
| UNSPSC Code | 27131603 |
Informacje dodatkowe:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Model, kod produktu | |
| Typ produktu | Air Regulator |
| Rozmiar gwintu | |
| Waga elementu | g gram |
| Size | |
| Pressure Range | 0 to 8 BAR bar |
| Port Size | 3/8" cal |
| Liczba elementów | PCE piece |
| Pressure Gauge Port Size | in. inch |
| Micron Rating | |
| Drain Type | Manual Semi-Auto |
| Maximum Flow Rate | 1900 L/min litres per minute |
| Standard, norma | |
| Operating Temperature Range | -10 to 60°C degree Celsius |
| Pressure Gauge | |
| Additional Features | Also use as part of a combination unit Maximum Pressure Inlet (15 bar) Use Individually |
KEN2595510K
FILTR POWIETRZA AF3-40 G3/8 Kennedy
KEN-259-5510K
SM.CK016,138,3ZLNE
Narzędzia Cromwell