Folia CENTREFOLD POLY. SHEETING 1M/2Mx32 MICx300M 18KG Avon AVN8370070K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CENTREFOLD POLY. SHEETING 1M/2mx32 MICx300M 18KG Avon AVN8370070K
Avon AVN-837-0070K
AVN8370070K
CENTREFOLD POLY. SHEETING 1M/2mx32 MICx300M 18KG Avon
AVN-837-0070K
SM.CK016,408,1ZLNE
Narzędzia Cromwell
Wysokiej jakości folia polietylenowa, idealna do każdego typu pakowania, jak ochrona przed kurzem, ochrona podłogi, przed wodą etc. Bardzo dobra jakość polietylenu. Dostarczana w rolkach dla łatwego składowania.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Avon |
| EAN13 Barcode | 5036140325104 |
| eCl@ss Code | 20270000 |
| Długość całkowita | 300 mm |
| Sheet Width (Folded/Open) | 1.0/2.0 m |
| Supplier Part No. | 8370070K |
| Grubość | 32 µm |
| UNSPSC Code | 24141514 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | White |
| Długość | 300 m metre" cal |
| Typ | Polythene Sheeting |
| Szerokość | 1000mm |
| Micron | 32 µm micrometre |