Folia bąbelkowa 1500mm 50m duże bąbelki Avon AVN8301040K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Avon 1500mmx50M BUBBLE WRAP ROLL LARGE BUBBLES AVN8301040K
Avon AVN-830-1040K
AVN8301040K Avon 1500mmx50M BUBBLE WRAP ROLL LARGE BUBBLES
Bubble Wrap Rolls
Highly versatile packaging. Thousands of tiny air filled bubbles effectively protect the contents of your package against knocks and shocks. Can be used as a space filler.
Images are for illustration purposes only
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Avon |
| Bubble Type | 1500mm x 45m |
| Wymiary | 1 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140375765 |
| eCl@ss Code | 24262309 |
| Supplier Part No. | 8301040K |
| UNSPSC Code | 24141601 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Bubble Diameter | 25mm |
| Długość | 45 m metre mm |
| Typ | Roll |
| Szerokość | 1500mm |
| Case Material | |
| Pack Quantity | 1 |