Folia polietylenowa do pakowania 1m/4mx60um 50m 11kg Avon AVN8370110K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
MULTIFOLD POLY. SHEETING1M/4mx60 MIC50m 11KG Avon AVN8370110K
Avon AVN-837-0110K
AVN8370110K
MULTIFOLD POLY. SHEETING1M/4mx60 MICx50M 11KG Avon
AVN-837-0110K
SM.CK016,265,5ZLNE
Narzędzia Cromwell
Wysokiej jakości folia polietylenowa, idealna do każdego typu pakowania, jak ochrona przed kurzem, ochrona podłogi, przed wodą etc. Bardzo dobra jakość polietylenu. Dostarczana w rolkach dla łatwego składowania.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Avon |
| EAN13 Barcode | 5036140325159 |
| eCl@ss Code | 20270000 |
| Głębokość całk. | 160 |
| Długość całkowita | 1170 |
| Waga całkowita | 9.78 |
| Szerokość całk. | 160 |
| Sheet Width (Folded/Open) | 1.0/4.0 m |
| Supplier Part No. | 8370110K |
| Grubość | 65 µm |
| UNSPSC Code | 24141514 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | White |
| Długość | 50 m metre" cal |
| Typ | Polythene Sheeting |
| Szerokość | 1000mm |
| Micron | 60 µm micrometre |