Folia stretch 400mm 300m 20um Avon AVN8370610K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Folia stretch 400mm 300m 20um Avon AVN8370610K
400mm x300Mx20mu STRETCH WRAP EXT. CORE Avon AVN8370610K
Avon AVN-837-0610K
AVN8370610K
KC-016,57,7ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
Barva:
Clear - Przezroczysta
Black - Czarna
Red - Czerwona
Blue - Niebieska
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Avon |
| Kolor | Clear |
| EAN13 | 5036140325302 |
| ecl@ss | 20270000 |
| Długość całkowita | 300 m |
| Oznaczenie | AVN-837-0610K |
| Grubość | 20 µm |
| UNSPSC | 24141514 |
| Szerokość | 400 mm |
Informacje dodatkowe:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Clear |
| Długość | 300 m metre" cal |
| Numer produktu | |
| Grubość | 20 |
| Type | Stretch Wrap |
| Szerokość | 400mm |
| Micron | 20 µm micrometre |