Folia stretch napięta 450mm 600m Avon AVN8371840K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Folia stretch napięta 450mm 600m Avon AVN8371840K
Avon AVN-837-1840K
AVN8371840K
Q-LITE 450mmx600mx8mu PRE STRETCHED WRAP Avon
AVN-837-1840K
SM.CK016,55,6ZLNE
Narzędzia Cromwell
Innowacyjne folie rozciągliwe napięte Avon Q-lite, dzięki którym pakowanie towaru na paletach jest łatwiejsze i wydajniejsze. Nie ma potrzeby rozciągania folii aby uzyskać maksymalne utrzymanie towaru. Pracownicy docenią łatwość stosowania folii Q-Lite. Folia ta redukuje ilość odpadów, ponieważ praktycznie wyeliminowane są pęknięcia/ przerwania czy zaplątania folii, co daje możliwość korzystania z niej od początku aż do samego końca.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Avon |
| EAN13 Barcode | 5036140325746 |
| eCl@ss Code | 20270000 |
| Długość całkowita | 600 m |
| Supplier Part No. | 8371840K |
| Grubość | 8 µm |
| UNSPSC Code | 24141514 |
| Szerokość | 450 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Clear |
| Długość | 600 m metre" cal |
| Typ | Stretch Wrap |
| Szerokość | 450mm |
| Micron | 8 µm micrometre |