Frez 100 chwyt Weldona XP-90C Indexa IND1393980K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$278.97
Cena regularna:
$226.81
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez 100 chwyt Weldona XP-90C Indexa IND1393980K
Indexa IND-139-3980K
IND1393980K
Frez z chwytem Weldona 100mm XP-90C Indexa IND1393980K
IND-139-3980K
SM.CK016,917,7ZLNE
Dodatni kąt przyłożenia 90°. Frezy pod płytki rozmiaru 16 pozwalają na dużą głębokość skrawania oraz wysoki posuw na ząb. Klucz Torx gwarantuje dobre usuwanie wióra. Pokrycie plazmowe przedłuża żywotność narzędzia oraz zwiększa twardość i odporność na zużycie. Chłodzenie przelotowe w standardzie.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Arbor Hole Diameter | 32 mm |
| Producent | Indexa |
| Doprowadzenie chłodziwa | Chłodzenie wewnętrzne |
| Cutting Edge Angle | 90 ° |
| Depth of Cut | 8 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140029569 |
| eCl@ss Code | 28039190 |
| Rodzaj chwytu płytki | Centre Screw Clamping |
| Kształt płytki | Parallelogram |
| Zawarte płytki | None |
| Rozmiar płytki | 1604 |
| Typ płytki | APKT; APXT |
| Maximum Cutting Diameter | 100 mm |
| Zastosowanie, frezowanie | Shouldering |
| Minimalna średnica skrawania | 100 mm |
| Liczba płytek | 7 |
| Długość całkowita | 63 mm |
| Seria | XP-90C |
| Supplier Part No. | 1393980K |
| Materiał uchwytu | XP Plasma-ion Coated |
| Typ uchwytu | XP-90C |
| UNSPSC Code | 23242106 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Wysokość | 63mm |
| Hub Diameter | mm |
| Rozmiar płytki | 1604 |
| Liczba płytek | 7 |
| Numer produktu | 920.100PIZ/C |
| Seria | |
| Typ płytki | APKT APXT |
| Maximum Cutting Diameter | 100mm |
| ISO Designation | XP-90C 100mm |
| Rodzaj chwytu płytki | Centre Screw Clamping |
| Doprowadzenie chłodziwa | Chłodzenie wewnętrzne |
| Kształt płytki | Parallelogram |
| Zastosowanie, frezowanie | Shouldering |
| Depth of Cut | 8mm |
| Cutting Edge Angle | 90 ° stopni |
| Arbor Hole Diameter | 32mm |
| Materiał uchwytu | Stal |