Frez 10mm 63mm 2 ostrza M42 trzpieniowy HSS-Co kobaltowy długi Sherwood SHR0613996S PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez 10mm 63mm 2 ostrza M42 trzpieniowy HSS-Co kobaltowy długi Sherwood SHR0613996S
Sherwood SHR-061-3996S
SHR0613996S
x Sherwood SHR0613996S SHR0613996S
SHR-061-3996S
SM.CK016,82,5ZLNE
Ostrza czołowe. Jasne wykończenie. Spirala 30°. Wymiary wg. DIN844. Chwyt wg. DIN 1835A.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Średnica freza | 10 mm |
| Kierunek skrawania | Right |
| EAN13 Barcode | 5036140274099 |
| eCl@ss Code | 21010500 |
| Wykończenie, powłoka | Uncoated |
| Długość rowków, części roboczej | 13 mm |
| Kąt spirali | 30 ° |
| Helix Direction | |
| Typ długości | Regular |
| Materiał | Cobalt High Speed Steel |
| Zastosowanie w materiałach | |
| Klasa materiałowa | M35 |
| Zastosowanie, frezowanie | Profiling; Milling keyways; Slotting |
| Liczba zakończeń skrawających | 1 |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Długość całkowita | 10 mm |
| Plunge Type | Centre Cutting |
| Reach Length | |
| Reach Type | Standard Neck |
| Seria | Regular |
| Średnica chwytu | 63 mm |
| Typ chwytu | Plain Round |
| Standard, norma | Dimensions to DIN 844. Plain shank to DIN 1835A |
| Supplier Part No. | SHR-061-3996S |
| UNSPSC Code | 23241614 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Promie naroża | mm |
| Średnica freza | 10mm |
| Materiał | Stal szybkotnąca kobaltowa, HSS-Co |
| Długość całkowita | 10mm |
| Seria | Regular |
| Średnica chwytu | 63mm |
| Długość rowków, części roboczej | 13mm |
| Typ chwytu | Plain Round |
| Kierunek skrawania | Right |
| Standard, norma | DIN 1835A DIN 844 |
| Klasa materiałowa | M35 |
| Wykończenie, powłoka | Bez powłoki |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Plunge Type | Centre Cutting |
| Cutter Diameter Tolerance | |
| Tolerancja średnicy chwytu |