Frez 10mm HSS-Co 3 ostrza kobaltowy DIN 844 DIN 1835D Swisstech SWT1633310A SWT-163-3310A MTM PRO20
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez 10mm HSS-Co 3 ostrza kobaltowy DIN 844 DIN 1835D Swisstech SWT1633310A SWT-163-3310A
Swisstech SWT-163-3310A
Fres do profesjonalnego skrawania. Posiada ostrza pozwalające na frezowanie czołowe. Chwyt gwintowany zgodnie z DIN 1835D, nie przeszkadza montować frezów w oprawkach do typowych frezów trzpieniowych bez gwintu na chwycie.
Tolerancja części tnącej e8. Tolerancja chwytu h6.
Frez wykonany z mocnej stali kobaltowej o zwiększonej zawartości kobaltu, HSS-Co 8%
Seria frezów 33 Swisstech - Wymiary wg normy DIN 844
Specyfikacja:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | SwissTech |
| Średnica freza | 10mm |
| EAN13 Barcode | 5036140205819 |
| eCl@ss Code | 21010504 |
| Długość części roboczej | 22mm |
| Długość całkowita | 72mm |
| Średnica chwytu | 10mm |
| Supplier Part No. | SWT-163-3310A |
| UNSPSC Code | 23241605 |
| Waga | 40 g |
Informacje dodatkowe:
| Standard, norma | DIN 1835D DIN 844 |
| Grupa materiałowa | M42 |
| Powłoka | Bez powłoki |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Tolerancja części roboczej | e8 |
| Tolerancja części chwytowej | h6 |
SWT1633310A
Frez trzpieniowy HSS-Co 3 ostrza gwintowany 10.0 Swisstech SWT1633310A
SWT-163-3310A
SM.CK016,52,9ZLNE