Frez 10x0,5mm 4 ostrza zaokrąglone powłoka Q trzpieniowy węglikowy SwissTech SWT1658610K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez 10x0,5mm 4 ostrza zaokrąglone powłoka Q trzpieniowy węglikowy Swisstech SWT1658610K
Swisstech SWT-165-8610K
Frez trzpieniowy węglikowy 4-ZEBNY, OSTRZ ZAOKRAGL 10x0,5mm Q-COAT Swisstech SWT1658610K
SWT-165-8610K
Opis produktu
Seria 86 Długość zwykłaPosiada ostrza czołowe. Wykonane według standardów producenta. Tolerancja części tnącej: e8. Tolerancja chwytu h6. ECQ-4PR Węglik spiekany z powłoką Q.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Swisstech |
| Doprowadzenie chłodziwa | External |
| Corner Radius | 0,5mm |
| Średnica freza | 10mm |
| Cutter Tolerancja średnicy | e8 |
| Kierunek skrawania / kierunek cięcia | Prawostronny, prawy |
| Kod EAN13 | 5036140207660 |
| Kod eCl@ss | 21010500 |
| End Mill Type | Corner Radius |
| Powłoka, wykończenie | AlTiN |
| Długość rowków; długość robocza dla wierteł | 30mm |
| Typ rowków | Helical |
| Kąt spirali | 30° stopni |
| Helix Direction | Prawostronny, prawy |
| Typ długości | Regular |
| Materiał | Solid Carbide |
| Zastosowanie do | Carbon Steel;Alloy Steel;Hardened Steel;żeliwo;Stainless Steel |
| Grupa materiałowa | Micrograin |
| Zastosowanie dla frezowania | Slotting; Profiling; Semi-finishing;Finishing |
| Liczba zakończeń skrawających | 1 |
| Liczba rowków | 4 |
| Długość całk./opak. | 90mm |
| Waga całkowita | 0.093 |
| Plunge Type | Centre cutting |
| Reach Length | |
| Reach Type | Standard Neck |
| Seria | 86 |
| Średnica chwytu | 10mm |
| Tolerancja średnicy chwytu | h6 |
| Typ chwytu | Plain Round |
| Standard, norma | |
| Nr produktu | SWT1658610K |
| Kod UNSPSC | 23241614 |
SWT1658610K
Frez trzpieniowy węglikowy 4-ZEBNY, OSTRZ ZAOKRAGL 10x0,5mm Q-COAT Swisstech SWT1658610K
SWT-165-8610K
SM.CK016,400,6ZLNE