Frez 12,5mm do rowków teowych M6 HSS din851 Sherwood SHR0616550A SHR-061-6550A PRO19
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez 12,5mm do rowków teowych M6 HSS din851 Sherwood SHR0616550A SHR-061-6550A
Metryczne limity tolerancji
Średnica: +0.13 - 0.13
Długość: +0.13 - 0.13
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Bolt Size | M6.0 |
| Marka | Sherwood |
| Średnica freza | 12.5 mm |
| Cutter Width | 6 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140177185 |
| eCl@ss Code | 21010504 |
| Powłoka, wykończenie | Brak |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Neck Diameter | 5 mm |
| Liczba ostrzy, zębów | 6 |
| Długość całk. | 57 mm |
| Średnica chwytu | 10 mm |
| Typ chwytu | Threaded |
| Standard, norma | DIN 851 |
| System pomiarowy | Metryczny |
| UNSPSC Code | 23241630 |
Frez trzpieniowy HSS do rowków teowych 6mm SHR0616550A
SHR-061-6550A
SM.CK016,66,3ZLNE