Frez 12mm 45 stopni HSS-E PM powłoka Q trzpieniowy Weldon drobne zęby SwissTech SWT1659612A
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez 12mm 45 stopni HSS-E PM powłoka Q trzpieniowy Weldon drobne zęby Swisstech SWT1659612A
Swisstech SWT-165-9612A
Frez trzpieniowy HSS-E PM, CHW Weldona, drobne zęby 12mm Q-COAT Swisstech SWT1659612A
SWT-165-9612A
Opis produktu
Seria 96 - RFP-4WL Pokryte PM - Seria długa Wymiary wg DIN 844Ostrza czołowe. Chwyt wg DIN 1835B. Tolerancja części tnącej js12. Tolerancja chwytu h6.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Swisstech |
| Średnica | 12mm |
| Kod EAN13 | 5036140208162 |
| Kod eCl@ss | 21010500 |
| Długość rowków; długość robocza dla wierteł | 53mm |
| No. of Flutes | 5 |
| Długość całk./opak. | 110mm |
| Waga całkowita | 0.095 |
| Średnica chwytu | 12mm |
| Nr produktu | SWT1659612A |
| Kod UNSPSC | 23241614 |
SWT1659612A
Frez trzpieniowy HSS-E PM, CHW Weldona, drobne zęby 12mm Q-COAT Swisstech SWT1659612A
SWT-165-9612A
SM.CK016,294,2ZLNE