Frez 12mm trzpieniowy Ripper HSS-E Weldon Sherwood SHR0612623D
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez 12mm trzpieniowy Ripper HSS-E z chwytem Weldona Sherwood SHR0612623D
Sherwood SHR-061-2623D
SHR0612623D
Frez trzpieniowy Ripper HSS-E z chwytem Weldona 12mm SHR0612623D
SHR-061-2623D
SM.CK016,48,6ZLNE
4 Ostrza z łamaczami wiórów o zaokrąglonych wierzchołkach. Wytwarzany ze spieku HSS-EV stali wanadowej. Długość standardowa. Rozmiar do DIN 844.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Średnica | 12mm |
| EAN13 Barcode | 5036140175518 |
| eCl@ss Code | 21010500 |
| Długość rowków, części roboczej | 33mm |
| No. of Flutes | 4 |
| Długość całkowita | 85mm |
| Średnica chwytu | 12mm |
| Supplier Part No. | SHR-061-2623D |
| UNSPSC Code | 23241614 |
| Waga elementu | 74 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica freza | 12mm |
| Materiał | Vanadium High Speed Steel |
| Długość całkowita | 85mm |
| Średnica chwytu | 12mm |
| Długość rowków, części roboczej | 33mm |
| Typ chwytu | Threaded |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Standard, norma | DIN 1835D DIN 844 |
| Klasa materiałowa | M35 |
| Wykończenie, powłoka | Bez powłoki |
| Liczba ostrzy | 4 |
| Plunge Type | Non-centre Cutting |
| Cutter Diameter Tolerance | h8 |
| Tolerancja średnicy chwytu |