Frez 14mm 4 ostrza powłoka Q trzpieniowy węglikowy SwissTech SWT1656614A
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez 14mm 4 ostrza powłoka Q trzpieniowy węglikowy Swisstech SWT1656614A
Swisstech SWT-165-6614A
14mm ST/SH SHORT 4FL END MILL Q-COAT Swisstech SWT1656614A
SWT-165-6614A
Opis produktu
Seria 66 - EMQ-4PS Węglik spiekany z powłoką Q - Seria krótka Wymiary wg DIN 844Posiada ostrza czołowe. Wykonane według standardów producenta. Tolerancja części tnącej: h10. Tolerancja chwytu h6. EMQ-4PS/L Węglik spiekany z powłoką Q
Powłoka Q została opracowana, aby frezy monolityczne z węglika posiadały "właściwe ostrze" w wyjątkowo trudnych warunkach skrawania.
Do materiałów o twardości do 66HRC.
Praca na sucho, bez chłodziwa.
Do obróbki maszynowej form i matryc.
Większa wydajność.
Niższe zużycie chłodziwa, mniejsze odpady.
Dwa razy dłuższa żywotność freza.
Obniżone koszty produkcji.
Wielowarstwowa powłoka, która pozwala na większe szybkości i posuwy skrawania.
Doskonała odporność na oksydowanie.
Możliwa praca przy dużych szybkościach.
Twardość powierzchni: 3300HV.
Współczynnik koegzystencji ze stalą 0.25.
Grubość powłok 3 - 5µm.
Maksymalna temperatura pracy 850°C.
Możliwość ponownego powlekania.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Swisstech |
| Średnica | 14mm |
| Kod EAN13 | 5036140288188 |
| Kod eCl@ss | 21010500 |
| Długość rowków; długość robocza dla wierteł | 26mm |
| Długość całk./opak. | 85mm |
| Średnica chwytu | 14mm |
| Nr produktu | . |
| Kod UNSPSC | 23241614 |
SWT1656614A
14mm ST/SH SHORT 4FL END MILL Q-COAT Swisstech SWT1656614A
SWT-165-6614A
SM.CK016,503,2ZLNE