Frez 14mm 73mm 2 ostrza M42 trzpieniowy HSS-Co kobaltowy długi Sherwood SHR0614000X PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez 14mm 73mm 2 ostrza M42 trzpieniowy HSS-Co kobaltowy długi Sherwood SHR0614000X
Sherwood SHR-061-4000X
SHR0614000X
x Sherwood SHR0614000X SHR0614000X
SHR-061-4000X
SM.CK016,137,5ZLNE
Ostrza czołowe. Jasne wykończenie. Spirala 30°. Wymiary wg. DIN844. Chwyt wg. DIN 1835A.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 23241614 |
| eCl@ss Code | 21010500 |
| Producent | Sherwood |
| Supplier Part No. | SHR-061-4000X |
| EAN13 Barcode | 5036140274112 |
| Średnica chwytu | 73 mm |
| Długość całk. | 12 mm |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 16 mm |
| Materiał | Cobalt High Speed Steel[txt] |
| Finish/Coating | Uncoated[txt] |
| Grupa materiałowa | M35 |
| Średnica freza | 14 mm |
| Typ chwytu | Plain Round |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Plunge Type | Centre Cutting[txt] |
| Liczba zakończeń skrawających | 1 |
| Reach Type | Standard Neck[txt] |
| Reach Length | |
| Typ długości | Regular[txt] |
| Kąt spirali | 30 ° |
| Zastosowanie dla frezowania | Profiling; Milling keyways; Slotting[txt] |
| Zastosowanie w materiałach | |
| Doprowadzenie chłodziwa | Zewnętrzne |
| Cutting Direction | Right[txt] |
| Helix Direction | |
| Seria | Regular |
| Standard, norma | Dimensions to DIN 844. Plain shank to DIN 1835A |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Corner Radius | mm |
| Średnica freza | 14 mm |
| Materiał | stal narzędziowa szybkotnąca kobaltowa, HSS-Co, Cobalt High Speed Steel |
| Długość całk. | 12 mm |
| Product Number | |
| Seria | Regular |
| Średnica chwytu | 73 mm |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 16 mm |
| Typ chwytu | Plain Round |
| Cutting Direction | Right |
| Standard, norma | DIN 1835A DIN 844 |
| Grupa materiałowa | M35 |
| Finish/Coating | Bez powłoki |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Plunge Type | Centre Cutting |
| Cutter Diameter Tolerance | |
| Tolerancja średnicy chwytu |