Frez 16mm do rowków teowych M8 HSS din851 Sherwood SHR0616551B SHR-061-6551B
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez trzpieniowy 8mm HSS do rowków teowych Sherwood SHR0616551B
Sherwood SHR-061-6551B
SHR0616551B
Frez trzpieniowy HSS do rowków teowych 8mm SHR0616551B
SHR-061-6551B
SM.CK016,73,1ZLNE
Metryczne limity tolerancji
Średnica: +0.13 - 0.13
Długość: +0.13 - 0.13
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Bolt Size | M8.0 |
| Marka | Sherwood |
| Średnica freza | 16 mm |
| Cutter Width | 8 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140177192 |
| eCl@ss Code | 21010504 |
| Powłoka, wykończenie | Brak |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Neck Diameter | 6.5 mm |
| Liczba ostrzy, zębów | 6 |
| Długość całk. | 62 mm |
| Średnica chwytu | 10 mm |
| Typ chwytu | Threaded |
| Standard, norma | DIN 851 |
| System pomiarowy | Metryczny |
| UNSPSC Code | 23241630 |