Frez 16mm trzpieniowy HSS-Co Sherwood SHR0615198P
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez 16mm trzpieniowy HSS-Co Sherwood SHR0615198P SHR-061-5198P
- Średnica freza: 16mm
- Materiał: HSS-Co, stal szybkotnąca kobaltowa
- Seria zwykła typ E411T
- Zakończenie gwintem umożliwia na mocowanie w brytyjskich oprawkach. Można montować jak zwykłe frezy trzpieniowe palcowe, gwint nie przeszkadza.
Tolerancje
Średnica: Metryczne: aż do 38.00. Tolerancja: +0.0630, -0.0130.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Sherwood |
| Średnica | 16mm |
| EAN13 | 5036140176256 |
| ecl@ss | 21010500 |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 26.5 mm |
| Liczba ostrzy | 4 |
| Długość całkowita | 80mm |
| Średnica chwytu | 16 mm |
| Oznaczenie | SHR-061-5198P |
| UNSPSC | 23241614 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica freza | 16mm |
| Materiał | stal narzędziowa szybkotnąca kobaltowa, HSS-Co, Cobalt High Speed Steel |
| Długość całkowita | 80mm |
| Numer produktu | E254516001 |
| Seria | E411T |
| Średnica chwytu | 16mm |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 26.5mm |
| Typ chwytu | Gwintowany |
| Typ rowków | Spiralne |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Zastosowanie w materiałach | Stal stopowa Aluminium Stal węglowa Miedź |
| Standard, norma | BS122 |
| Grupa materiałowa | M35 |
| Wykończenie, powłoka | Połysk |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Liczba ostrzy | 4 |
| Kąt spirali | 30° stopni |
| Zastosowanie dla frezowania | Wykończenie Profilowanie Rowkowanie |
| Tolerancja średnicy skrawania | k10 |
| Tolerancja średnicy chwytu | h6 |
| Typ długości | Standard |
| Kierunek spirali | Prawy |