Frez 16mm trzpieniowy HSS-E Weldon Sherwood SHR0612564E
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez 16mm trzpieniowy HSS-E z chwytem Weldona Sherwood SHR0612564E
Sherwood SHR-061-2564E
SHR0612564E
SM.CK016,90,4ZLNE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Sherwood |
| Średnica | 16mm |
| EAN13 Barcode | 5036140175396 |
| eCl@ss Code | 21010500 |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 32mm |
| No. of Flutes | 4 |
| Długość całk. | 92mm |
| Średnica chwytu | 16mm |
| Sup. Part No. | SHR-061-2564E |
| UNSPSC Code | 23241614 |
| Waga | 134 g |