Frez 17mm trzpieniowy HSS-Co Sherwood SHR0615199H
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez 17mm trzpieniowy HSS-Co Sherwood SHR0615199H
Sherwood SHR-061-5199H
SHR0615199H
Frez trzpieniowy HSS-Co 17mm SHR0615199H
SHR-061-5199H
KC-016,167,9ZN/SM.[NM]
Używane do cięcia profili i do produkcji otworów. Jasne wykończenie. Rodzaj zębów: spiralne 30°. Wykonano zgodnie z: BS 122 : Part 4 : 1980.
Tolerancje
Średnica: Metryczne: aż do 38.00. Tolerancja: +0.0630, -0.0130.
Średnica: Metryczne: ponad 38.00 ~. Tolerancja: +0.1250, -0.0000.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Sherwood |
| Średnica | 17mm |
| EAN13 | 5036140176263 |
| ecl@ss | 21010500 |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 32mm |
| Liczba ostrzy | 4 |
| Długość całkowita | 80mm |
| Średnica chwytu | 16 mm |
| Oznaczenie | SHR-061-5199H |
| UNSPSC | 23241614 |