Frez 20mm 141mm 2 ostrza M42 trzpieniowy HSS-Co kobaltowy długi Sherwood SHR0613968R PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez 20mm 141mm 2 ostrza M42 trzpieniowy HSS-Co kobaltowy długi Sherwood SHR0613968R
Sherwood SHR-061-3968R
SHR0613968R
Frez trzpieniowy HSS-Co, 2 ostrza, długi 20mm M42 141mm SHR0613968R
SHR-061-3968R
SM.CK016,219,9ZLNE
Ostrza czołowe, używane do profilowania, rowków i otworów. Płaszczyzna posiada jasne wykończenie. Typ ostrza: spiralne 30°. Wymiary wg DIN 844. Chwyt wg DIN 1835A.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 23241605 |
| eCl@ss Code | 21010504 |
| Producent | Sherwood |
| Supplier Part No. | SHR-061-3968R |
| EAN13 Barcode | 5036140176041 |
| Długość całk. | 141 mm |
| Średnica chwytu | 20 mm |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 75 mm |
| Materiał | Cobalt High Speed Steel |
| Finish/Coating | Bright |
| Grupa materiałowa | M35 |
| Średnica freza | 20mm |
| Typ chwytu | Plain Round |
| Liczba ostrzy | 2 |
| End Mill Type | Slot Drills |
| Corner Radius | |
| Plunge Type | Centre Cutting |
| Liczba zakończeń skrawających | 1 |
| Flute Type | Helical |
| Reach Type | Standard Neck |
| Reach Length | |
| Typ długości | Long |
| Kąt spirali | 30 ° |
| Zastosowanie dla frezowania | Profiling
|