Frez 4mm 2 ostrza trzpieniowy HSS-Co Sherwood SHR0615669F
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez 4mm 2 ostrza trzpieniowy HSS-Co Sherwood SHR0615669F
Sherwood SHR-061-5669F
SHR0615669F
Frez trzpieniowy HSS-Co, 2 ostrza 4mm SHR0615669F
SHR-061-5669F
KC-016,41,1ZN/SM.[NM]
Jasne wykończenie. Rodzaj zębów: spiralne 30°. Wykonano zgodnie z: BS 122: Part 4: 1980.
Tolerancje
Średnica: Metryczne: ~ aż do 3.00. Tolerancja: +0.013, -0.033.
Średnica: Metryczne: ponad 3.00 ~ aż do 6.00. Tolerancja: +0.020, -0.038.
Średnica: Metryczne: ponad 6.00 ~ aż do 10.00. Tolerancja: +0.025, -0.046
Średnica: Metryczne: ponad 10.00 ~ aż do 18.00. Tolerancja: +0.033, -0.058
Średnica: Metryczne: ponad 18.00 ~ aż do 30.00. Tolerancja: +0.041,-0.071
Średnica: Metryczne: ponad 30.00 ~. Tolerancja: +0.051, -0.089
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Sherwood |
| Średnica | 4mm |
| EAN13 | 5036140176379 |
| ecl@ss | 21010500 |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 9.5 mm |
| Długość całkowita | 52.5 mm |
| Średnica chwytu | 6mm |
| Oznaczenie | SHR-061-5669F |
| UNSPSC | 23241614 |
| Waga elementu | 5 g |
Further information
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica freza | 4mm |
| Materiał | stal narzędziowa szybkotnąca kobaltowa, HSS-Co, Cobalt High Speed Steel |
| Długość całkowita | 52.5mm |
| Numer produktu | |
| Średnica chwytu | 6mm |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 9.5mm |
| Typ chwytu | Threaded |
| Grupa materiałowa | M35 |
| Wykończenie, powłoka | Bright |