Frez 4mm 51mm 2 ostrza M42 trzpieniowy HSS-Co kobaltowy długi Sherwood SHR0613984E
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez 4mm 51mm 2 ostrza M42 trzpieniowy HSS-Co kobaltowy długi Sherwood SHR0613984E
Sherwood SHR-061-3984E
SHR0613984E
x Sherwood SHR0613984E SHR0613984E
SHR-061-3984E
SM.CK016,58,3ZLNE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Sherwood |
| Doprowadzenie chłodziwa | Zewnętrzne |
| Średnica freza | 4 mm |
| Cutting Direction | Right |
| EAN13 Barcode | 5036140274051 |
| eCl@ss Code | 21010500 |
| Finish/Coating | Uncoated |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 7 mm |
| Kąt spirali | 30° stopni |
| Helix Direction | |
| Typ długości | Regular |
| Materiał | Cobalt High Speed Steel |
| Zastosowanie w materiałach | |
| Grupa materiałowa | M35 |
| Zastosowanie dla frezowania | Profiling; Milling keyways; Slotting |
| Liczba zakończeń skrawających | 1 |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Długość całk. | 6 mm |
| Plunge Type | Centre Cutting |
| Reach Length | |
| Reach Type | Standard Neck |
| Seria | Regular |
| Średnica chwytu | 51 mm |
| Typ chwytu | Plain Round |
| Standard, norma | Dimensions to DIN 844. Plain shank to DIN 1835A |
| Sup. Part No. | . |
| UNSPSC Code | 23241614 |