Frez 4mm 63mm 4 ostrza M42 trzpieniowy HSS-Co kobaltowy Sherwood SHR0613875C
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez 4mm 63mm 4 ostrza M42 trzpieniowy HSS-Co kobaltowy Sherwood SHR0613875C
Sherwood SHR-061-3875C
SHR0613875C
Frez trzpieniowy HSS-Co, 4 ostrza 4mm M42 63mm SHR0613875C
SHR-061-3875C
SM.CK016,62,6ZLNE
Ostrza czołowe, używane do profilowania oraz do produkcji rowków i otworów. Płaszczyzna wykończona jasno. Typ ostrza: 30° spiralne. Wymiary wg DIN 844. Chwyt wg DIN 1835A.
Tolerancja metryczna
Średn. nomin.: aż do 38mm. Limit tolerancji: +0.0630, -0.0130.
Średn. nomin.: powyżej 38mm. Limit tolerancji: +0.1250, -0.0000.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Promie naroża | |
| Średnica freza | 4mm |
| Cutter Diameter Tolerance | k10 |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| EAN13 Barcode | 5036140175860 |
| eCl@ss Code | 21010500 |
| End Mill Type | End Mill |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Długość rowków, części roboczej | 19 mm |
| Typ rowków | Spiralne |
| Kąt spirali | 30 ° |
| Helix Direction | Prawy |
| Typ długości | Long |
| Materiał | Stal szybkotnąca kobaltowa, HSS-Co |
| Zastosowanie w materiałach | stal narzędziowa, stal stopowa, miedź, aluminium, stopy |
| Klasa materiałowa | M35 |
| Zastosowanie, frezowanie | Profiling; Keyways;Slotting |
| Liczba zakończeń skrawających | 1 |
| Liczba ostrzy | 4 |
| Długość całkowita | 6 mm |
| Plunge Type | Centre Cutting |
| Reach Length | |
| Reach Type | Standard Neck |
| Średnica chwytu | 6 mm |
| Tolerancja średnicy chwytu | h6 |
| Typ chwytu | Plain Round |
| Standard, norma | DIN 844; DIN 1835A |
| Supplier Part No. | SHR-061-3875C |
| UNSPSC Code | 23241614 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica freza | 4mm |
| Materiał | Stal szybkotnąca kobaltowa, HSS-Co |
| Długość całkowita | 63mm |
| Średnica chwytu | 6mm |
| Długość rowków, części roboczej | 19mm |
| Typ chwytu | Plain Round |
| Typ rowków | Spiralne |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Standard, norma | DIN 1835A DIN 844 |
| Klasa materiałowa | M35 |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Liczba ostrzy | 4 |
| Plunge Type | Centre Cutting |
| Cutter Diameter Tolerance | k10 |
| Tolerancja średnicy chwytu | h6 |