Frez 5mm 52mm 2 ostrza M42 trzpieniowy HSS-Co kobaltowy długi Sherwood SHR0613986G PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez 5mm 52mm 2 ostrza M42 trzpieniowy HSS-Co kobaltowy długi Sherwood SHR0613986G
Sherwood SHR-061-3986G
SHR0613986G
x Sherwood SHR0613986G SHR0613986G
SHR-061-3986G
SM.CK016,60,5ZLNE
Ostrza czołowe. Jasne wykończenie. Spirala 30°. Wymiary wg. DIN844. Chwyt wg. DIN 1835A.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 23241614 |
| eCl@ss Code | 21010500 |
| Producent | Sherwood |
| Supplier Part No. | SHR-061-3986G |
| EAN13 Barcode | 5036140274068 |
| Średnica chwytu | 52 mm |
| Długość całk. | 6 mm |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 8 mm |
| Materiał | Cobalt High Speed Steel[txt] |
| Finish/Coating | Uncoated[txt] |
| Typ długości | Regular[txt] |
| Grupa materiałowa | M35 |
| Średnica freza | 5 mm |
| Typ chwytu | Plain Round |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Plunge Type | Centre Cutting[txt] |
| Liczba zakończeń skrawających | 1 |
| Reach Type | Standard Neck[txt] |
| Reach Length | |
| Kąt spirali | 30 ° |
| Zastosowanie dla frezowania | Profiling
|