Frez 6mm drobne zęby powłoka Q trzpieniowy węglikowy SwissTech SWT1658206A
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez 6mm drobne zęby powłoka Q trzpieniowy węglikowy Swisstech SWT1658206A
Swisstech SWT-165-8206A
Frez trzpieniowy węglikowy, drobne zęby 6mm Q-COAT Swisstech SWT1658206A
SWT-165-8206A
Opis produktu
Seria 82 - Długość zwykła Wymiary wg DIN 844Posiada ostrza czołowe. Wykonane według standardów produkcyjnych. Średnica cięcia do e8. Tolerancja chwytu h6.
RFQ-3*PR Węglik spiekany z powłoką Q
*Ilość urozmaiceń zależy od ilości ostrzy.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Swisstech |
| Średnica | 6mm |
| Kod EAN13 | 5036140207400 |
| Kod eCl@ss | 21010500 |
| Długość rowków; długość robocza dla wierteł | 16mm |
| No. of Flutes | 3 |
| Długość całk./opak. | 57mm |
| Waga całkowita | 0.023 |
| Średnica chwytu | 6mm |
| Nr produktu | SWT1658206A |
| Kod UNSPSC | 23241614 |
SWT1658206A
Frez trzpieniowy węglikowy, drobne zęby 6mm Q-COAT Swisstech SWT1658206A
SWT-165-8206A
SM.CK016,188,5ZLNE