Frez 8,5mm 2 ostrza trzpieniowy HSS-Co Sherwood SHR0615676C
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez 8,5mm 2 ostrza trzpieniowy HSS-Co Sherwood SHR0615676C
Sherwood SHR-061-5676C
SHR0615676C
x Sherwood SHR0615676C SHR0615676C
SHR-061-5676C
SM.CK016,51,4ZLNE
Seria krótka
Jasne wykończenie. Rodzaj zębów: spiralne 30°. Wykonano zgodnie z: BS 122: Part 4: 1980.
Tolerancje
Średnica: Metryczne: ~ aż do 3.00. Tolerancja: +0.013, -0.033.
Średnica: Metryczne: ponad 3.00 ~ aż do 6.00. Tolerancja: +0.020, -0.038.
Średnica: Metryczne: ponad 6.00 ~ aż do 10.00. Tolerancja: +0.025, -0.046
Średnica: Metryczne: ponad 10.00 ~ aż do 18.00. Tolerancja: +0.033, -0.058
Średnica: Metryczne: ponad 18.00 ~ aż do 30.00. Tolerancja: +0.041,-0.071
Średnica: Metryczne: ponad 30.00 ~. Tolerancja: +0.051, -0.089
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Średnica | 8.50 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140275829 |
| eCl@ss Code | 21010504 |
| Długość rowków, części roboczej | 14.5 mm |
| Długość całkowita | 60.5 mm |
| Średnica chwytu | 10mm |
| Supplier Part No. | SHR-061-5676C |
| UNSPSC Code | 23241605 |
| Waga elementu | 27 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica freza | 8.5mm |
| Materiał | Stal szybkotnąca kobaltowa, HSS-Co |
| Długość całkowita | 60.5mm |
| Seria | |
| Średnica chwytu | 10mm |
| Długość rowków, części roboczej | 14.5mm |
| Typ chwytu | Threaded |
| Flute Type | |
| Kierunek skrawania | |
| Standard, norma | |
| Klasa materiałowa | M35 |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Liczba ostrzy | |
| Plunge Type | |
| Cutter Diameter Tolerance | |
| Tolerancja średnicy chwytu |